DOLAR: 3.57 TL
EURO: 3.99 TL

Paykasa al

12 Nisan 2016
Resim bulunamadı

Paykasa sistemi tamamen İngiltere kaynaklı bir sistemdir. Bu nedenle sisteme dâhil olmak adına İngiltere’ye bağlı olan şirketin yetki verdiği adreslerden paykasa al işlemleri uygulanabilmektedir. Günümüzde dolandırıcıların arttığı düşünülürse bu sistem üzerinden de kazanç sağlamak isteyen insanların olacağı büyük bir gerçektir. Ancak gerçekten paykasa sistemi sunan bir adres ile iletişime geçildiğinde paykasa kartı alınarak yükleme yapılabilmektedir.

Paykasa kart sunan adresleri seçerken mutlaka yetkili bayi olup olmadıklarına dikkat edilmelidir. Bu kartlarda da kontörlü kartlarda kullandığımız sistem olduğu için ilk olarak güvenilir bir adres üzerinden kart miktarınızı seçmeniz gerekir. Euro üzerinden hesaplanan paykasa miktarlarında örneğin 40 TL gibi bir oran 10 Euro gibi bir miktara denk gelmektedir. Sizde miktarı seçtikten sonra havale sistemi ve mail bilgilerinizle birlikte paykasa al işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Paykasa kart alımlarında ücreti ödemenizle birlikte size 19 haneli bir pin kodu verilecektir. Yüklemiş olduğunuz miktarın bulunduğu bu pin kodu ile birlikte paykasa ibaresi olan sayfalar üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Pin kodunu alışveriş yapacağınız siteye girmenizle birlikte hiçbir bilgi kullanmadan da alışveriş yapma imkânına kavuşacaksınız. Ayrıca paykasa kart sistemi hızlı bir sistem olduğu için 10 dakika kadar kısa bir süre zarfında da pin kodunuzla alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Alışverişlerinizde ise paykasa sisteminden alacağınız ürünler eğer karta yüklediğiniz ücretten düşükse yani 30 TL tutarında yükleme yapmışsanız ve alacağınız ürün 27.90 ise para üzerini alamazsınız. Bunun nedeni ise pin kodlarının tek kullanımlık olmasından ve size geri dönüş yapılabilecek bir banka hesabı bilginizi bu sisteme eklemeyişinizden kaynaklanmaktadır. Paykasa al işlemlerinde dahi kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapabileceğiniz bu sistem sayesinde risksiz bir ortamda alışveriş yapabilme ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.  Güvenilir bir site arıyorsanız sizlere tavsiyemiz http://www.paykasakartsatinal.gen.tr/ site güvenilir ve hızlı 4 yabancı dilde destek hizmeti.

 

 

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık